header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wiegert de Regt
Trainer Frans van Dinten
Trainer Wiegert de Regt
Trainer Mark Weber
Manager Lucienne Bresser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alliance H1 Alkmaar H1 14:45
Overbos H1 Myra H1 14:45
Reigers H1 Bennebroek H1 14:45
Rood-Wit H1 Terriërs H1 14:45
Shinty H1 Amstelveen H1 14:45
VVV H1 Spandersbosch H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 20 44 14 2 4
2 Bennebroek H1 20 37 9 10 1
3 Rood-Wit H1 20 36 10 6 4
4 Myra H1 20 35 9 8 3
5 Overbos H1 20 30 8 6 6
6 Shinty H1 20 29 9 2 9
7 Alkmaar H1 20 28 8 4 8
8 VVV H1 20 27 8 3 9
9 Alliance H1 20 23 6 5 9
10 Terriërs H1 20 17 3 8 9
11 Spandersbosch H1 20 13 3 4 13
12 Amstelveen H1 20 10 2 4 14

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei MHC Bennebroek H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Healthcity
2 jun MHC Amstelveen H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Bennebroek H1 VVV H1 6-4
Alliance H1 Reigers H1 1-0
Terriërs H1 Amstelveen H1 3-2
Myra H1 Shinty H1 5-2
Spandersbosch H1 Rood-Wit H1 3-5
Alkmaar H1 Overbos H1 3-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
VVV H1 Alliance H1 3-3
Overbos H1 Bennebroek H1 2-5
Amstelveen H1 Myra H1 3-3
Rood-Wit H1 Alkmaar H1 2-0
Shinty H1 Spandersbosch H1 2-3
Reigers H1 Terriërs H1 3-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
VVV H1 Reigers H1 4-5
Myra H1 Terriërs H1 3-3
Spandersbosch H1 Amstelveen H1 3-2
Alkmaar H1 Shinty H1 3-2
Bennebroek H1 Rood-Wit H1 2-2
Alliance H1 Overbos H1 3-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Reigers H1 Myra H1 5-5
Overbos H1 VVV H1 5-2
Shinty H1 Bennebroek H1 1-2
Amstelveen H1 Alkmaar H1 2-4
Terriërs H1 Spandersbosch H1 3-3
Rood-Wit H1 Alliance H1 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
VVV H1 Rood-Wit H1 1-0
Overbos H1 Reigers H1 3-5
Spandersbosch H1 Myra H1 1-2
Alkmaar H1 Terriërs H1 4-0
Bennebroek H1 Amstelveen H1 7-3
Alliance H1 Shinty H1 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Terriërs H1 Bennebroek H1 2-2
Amstelveen H1 Alliance H1 2-1
Shinty H1 VVV H1 4-0
Rood-Wit H1 Overbos H1 3-1
Reigers H1 Spandersbosch H1 6-2
Myra H1 Alkmaar H1 2-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Bennebroek H1 Myra H1 3-3
Alkmaar H1 Spandersbosch H1 2-1
Rood-Wit H1 Reigers H1 2-2
Overbos H1 Shinty H1 3-5
VVV H1 Amstelveen H1 2-2
Alliance H1 Terriërs H1 3-3
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Myra H1 Alliance H1 3-3
Terriërs H1 VVV H1 1-2
Amstelveen H1 Overbos H1 2-2
Shinty H1 Rood-Wit H1 1-1
Reigers H1 Alkmaar H1 4-1
Spandersbosch H1 Bennebroek H1 2-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
VVV H1 Myra H1 2-3
Overbos H1 Terriërs H1 4-2
Rood-Wit H1 Amstelveen H1 2-0
Shinty H1 Reigers H1 1-2
Bennebroek H1 Alkmaar H1 2-2
Alliance H1 Spandersbosch H1 5-1
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Amstelveen H1 Shinty H1 1-2
Terriërs H1 Rood-Wit H1 1-1
Myra H1 Overbos H1 4-4
Spandersbosch H1 VVV H1 1-3
Alkmaar H1 Alliance H1 3-2
Bennebroek H1 Reigers H1 4-3
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Shinty H1 Terriërs H1 2-0
Rood-Wit H1 Myra H1 3-2
Overbos H1 Spandersbosch H1 3-3
VVV H1 Alkmaar H1 2-1
Reigers H1 Amstelveen H1 5-3
Alliance H1 Bennebroek H1 2-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Shinty H1 Myra H1 3-1
Rood-Wit H1 Spandersbosch H1 2-1
Overbos H1 Alkmaar H1 8-3
VVV H1 Bennebroek H1 0-0
Reigers H1 Alliance H1 5-2
Amstelveen H1 Terriërs H1 4-4
ZONDAG 17 MAART 2019
Bennebroek H1 Overbos H1 4-4
Alkmaar H1 Rood-Wit H1 3-3
Spandersbosch H1 Shinty H1 1-2
Myra H1 Amstelveen H1 5-2
Terriërs H1 Reigers H1 3-2
Alliance H1 VVV H1 5-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Reigers H1 VVV H1 2-1
Overbos H1 Alliance H1 5-5
Rood-Wit H1 Bennebroek H1 2-2
Shinty H1 Alkmaar H1 3-2
Amstelveen H1 Spandersbosch H1 3-1
Terriërs H1 Myra H1 3-3
ZONDAG 31 MAART 2019
Bennebroek H1 Shinty H1 2-2
Alkmaar H1 Amstelveen H1 7-2
Alliance H1 Rood-Wit H1 1-3
Spandersbosch H1 Terriërs H1 2-2
Myra H1 Reigers H1 3-4
VVV H1 Overbos H1 1-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Reigers H1 Overbos H1 3-1
Rood-Wit H1 VVV H1 1-2
Amstelveen H1 Bennebroek H1 2-5
Terriërs H1 Alkmaar H1 0-2
Myra H1 Spandersbosch H1 3-1
Shinty H1 Alliance H1 1-0
ZONDAG 14 APRIL 2019
VVV H1 Shinty H1 4-1
Overbos H1 Rood-Wit H1 3-2
Spandersbosch H1 Reigers H1 2-4
Alkmaar H1 Myra H1 2-3
Bennebroek H1 Terriërs H1 3-1
Alliance H1 Amstelveen H1 3-2
ZONDAG 5 MEI 2019
Myra H1 Bennebroek H1 2-2
Terriërs H1 Alliance H1 3-4
Amstelveen H1 VVV H1 2-3
Shinty H1 Overbos H1 2-3
Reigers H1 Rood-Wit H1 3-4
Spandersbosch H1 Alkmaar H1 2-2
ZONDAG 12 MEI 2019
VVV H1 Terriërs H1 4-1
Overbos H1 Amstelveen H1 3-2
Rood-Wit H1 Shinty H1 1-0
Alkmaar H1 Reigers H1 3-4
Bennebroek H1 Spandersbosch H1 2-1
Alliance H1 Myra H1 1-5
ZONDAG 19 MEI 2019
Reigers H1 Shinty H1 4-0
Amstelveen H1 Rood-Wit H1 1-6
Terriërs H1 Overbos H1 4-2
Myra H1 VVV H1 5-2
Spandersbosch H1 Alliance H1 2-1
Alkmaar H1 Bennebroek H1 6-2