header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jarrit Hueting
Coach Marco Kuiper
Trainer Jarrit Hueting
Trainer Marco Kuiper
Manager Ingeborg Klein Nagelvoort

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Bennebroek D1 Zwaluwen D1 12:45
Gouda D1 Spandersbosch D1 12:45
Nieuwegein D1 Soest D1 12:45
Reigers D1 Hoorn (WFHC) D1 12:45
Strawberries D1 Hilversum D1 12:45
Weesp D1 Castricum D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum D1 9 22 7 1 1
2 Hilversum D1 10 17 5 2 3
3 Soest D1 10 16 5 1 4
4 Weesp D1 10 16 4 4 2
5 Gouda D1 10 16 4 4 2
6 Spandersbosch D1 10 16 4 4 2
7 Nieuwegein D1 10 15 4 3 3
8 Hoorn (WFHC) D1 10 12 4 0 6
9 Reigers D1 10 12 3 3 4
10 Bennebroek D1 10 10 3 1 6
11 Zwaluwen D1 9 6 1 3 5
12 Strawberries D1 10 4 0 4 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 nov WFHC D1 12:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
8 mrt HMHC D1 n.n.b thuis
15 mrt MHC Soest D1 n.n.b uit
22 mrt MHC Castricum D1 n.n.b thuis
29 mrt Zwaluwen Utrecht D1 n.n.b uit
5 apr MHC Bennebroek D1 n.n.b thuis
19 apr M.H.C. Weesp D1 12:45 uit
10 mei MHCN D1 n.n.b thuis
17 mei K.H.C. Strawberries D1 n.n.b uit
24 mei Goudse MHC D1 12:45 uit
7 jun 't Spandersbosch D1 n.n.b thuis
14 jun WFHC D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Bennebroek D1 Gouda D1 2-4
Soest D1 Strawberries D1 5-0
Zwaluwen D1 Weesp D1 0-7
Castricum D1 Nieuwegein D1 3-1
Hoorn (WFHC) D1 Spandersbosch D1 1-6
Hilversum D1 Reigers D1 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Spandersbosch D1 Hilversum D1 2-2
Nieuwegein D1 Zwaluwen D1 3-0
Strawberries D1 Castricum D1 1-2
Reigers D1 Soest D1 1-6
Weesp D1 Bennebroek D1 4-0
Gouda D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Weesp D1 Gouda D1 1-0
Bennebroek D1 Nieuwegein D1 3-0
Zwaluwen D1 Strawberries D1 3-3
Castricum D1 Reigers D1 2-0
Soest D1 Spandersbosch D1 4-1
Hilversum D1 Hoorn (WFHC) D1 4-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Gouda D1 Hilversum D1 0-1
Spandersbosch D1 Castricum D1 3-1
Strawberries D1 Bennebroek D1 2-3
Reigers D1 Zwaluwen D1 3-2
Hoorn (WFHC) D1 Soest D1 4-2
Nieuwegein D1 Weesp D1 2-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Soest D1 Hilversum D1 1-2
Zwaluwen D1 Spandersbosch D1 2-2
Castricum D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
Nieuwegein D1 Gouda D1 1-1
Weesp D1 Strawberries D1 3-3
Bennebroek D1 Reigers D1 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Strawberries D1 Nieuwegein D1 2-2
Reigers D1 Weesp D1 2-1
Spandersbosch D1 Bennebroek D1 2-1
Hilversum D1 Castricum D1 1-2
Gouda D1 Soest D1 4-0
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 4-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Weesp D1 Spandersbosch D1 3-0
Strawberries D1 Gouda D1 0-2
Castricum D1 Soest D1 4-1
Zwaluwen D1 Hilversum D1 1-0
Nieuwegein D1 Reigers D1 5-0
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hoorn (WFHC) D1 Weesp D1 5-2
Reigers D1 Strawberries D1 2-0
Hilversum D1 Bennebroek D1 1-0
Spandersbosch D1 Nieuwegein D1 1-0
Soest D1 Zwaluwen D1 4-3
Gouda D1 Castricum D1 2-2
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bennebroek D1 Soest D1 1-2
Weesp D1 Hilversum D1 2-2
Reigers D1 Gouda D1 1-1
Strawberries D1 Spandersbosch D1 2-2
Nieuwegein D1 Hoorn (WFHC) D1 1-0
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hilversum D1 Nieuwegein D1 0-3
Hoorn (WFHC) D1 Strawberries D1 3-1
Zwaluwen D1 Gouda D1 2-2
Spandersbosch D1 Reigers D1 0-0
Castricum D1 Bennebroek D1 3-0
Soest D1 Weesp D1 2-2