Toggle navigation
Home
De club
Historie
Bijzondere leden
Huisregels
Bestuur & kader
Vrijwilliger worden
Vacatures
Missie, visie en kernwaarden
Organogram
Privacy verklaring
Lisa
Junioren
Selectie
Breedte jeugd
Jongste jeugd
Funkey
G-hockey
Keepersschool
Coaches
Senioren
Heren 1
Dames 1
Fithockey
Trimhockey
Walking Hockey
Hockey voor Ouders
Trainingstijden
Overzicht
Per team
Lidmaatschap
Proefles
Lid Worden
Inschrijfformulier
Contributie
Opzeggen
Infohoek
Clubinformatie
Commissies en werkgr.
Sportiviteit & Respect
Toernooien
Arbitrage
Champions Trophy
Blaashal
Barvrijwilligers
Sponsors
Sponsors
Sponsor worden
Sponsoracties
Contact
Inloggen
Lid worden
Wedstrijden
28-4-2024
5-5-2024
6-5-2024
Uitslagen
Jeugd
Jongens
Jongens O10 Blauw
Jongens O10 Oranje
Jongens O9 Geel
Jongens O9 Groen
Jongens O8 Blauw
MIX O8 rood
Meisjes
Meisjes O10 Geel
Meisjes O10 Lila
Meisjes O10 Blauw
Meisjes O10 Oranje
Meisjes O9 Groen
Meisjes O9 Oranje
Meisjes O8 Geel
Meisjes O8 Paars
Senioren
Heren
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Heren O25-1
Heren O25-2
Recreanten Paars
Recreanten
Recreanten Regenboog
Recreanten Roze
Walking Hockey
Dames
Dames 3
Dames 2
Dames O25-1
Dames O25-2
Dames O25-3
trainingsteam
Dames 1
Mijn Team
Wedstrijden
28-4-2024
5-5-2024
6-5-2024
Uitslagen
Jeugd
Jongens
Jongens O10 Blauw
Jongens O10 Oranje
Jongens O9 Geel
Jongens O9 Groen
Jongens O8 Blauw
MIX O8 rood
Meisjes
Meisjes O10 Geel
Meisjes O10 Lila
Meisjes O10 Blauw
Meisjes O10 Oranje
Meisjes O9 Groen
Meisjes O9 Oranje
Meisjes O8 Geel
Meisjes O8 Paars
Senioren
Heren
Heren 1
Heren 2
Heren 3
Heren O25-1
Heren O25-2
Recreanten Paars
Recreanten
Recreanten Regenboog
Recreanten Roze
Walking Hockey
Dames
Dames 3
Dames 2
Dames O25-1
Dames O25-2
Dames O25-3
trainingsteam
Dames 1
Veld
Zaal
Hoofdschema
Voorjaar
Dit schema loopt van 26-2-2024 t/m 26-4-2024
Maandag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:00
Jongens onder 14-2
Tjis Hoekstra
KG2 - CD
17:30 - 19:00
Jongens onder 14-1
Milo Roelofs
Thias van der Putten
KG1 - CD
17:30 - 19:00
Meisjes onder 14-1
Jorick Pruyser
KG1 - AB
18:00 - 19:00
Meisjes onder 16-2
Tjis Hoekstra
KG2 - CD
19:00 - 20:30
Jongens onder 16-1
Tjis Hoekstra
KG2 - CD
19:00 - 20:00
Jongens onder 16-2
Jesse Vos
KG4 - AB
19:00 - 20:30
Jongens onder 18-1
Jorick Pruyser
KG2 - AB
19:15 - 20:45
Heren 1
KG1
20:30 - 22:00
Recreanten
KG2
20:30 - 22:00
Recreanten
KG3 - CD
20:30 - 22:00
Recreanten
KG4
20:30 - 21:30
Walking Hockey
KG3 - AB
20:45 - 22:15
Recreanten
Trainingsgroep
KG1
Dinsdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
16:30 - 17:30
Keepers van de week MO12
Trainingsgroep
KG3 - CD
o.l.v. Martijn Goedhart
16:30 - 17:30
Meisjes onder 12-1
Norah van Unen
KG1 - AB
16:30 - 17:30
Meisjes onder 12-2
Quinty Reumer
Tessa Rooijers
KG1 - CD
16:30 - 17:30
Meisjes onder 12-3
Anne Gerrits
KG2 - AB
16:30 - 17:30
Meisjes onder 12-4
Hélène van Haeringen
KG2 - CD
17:30 - 18:15
Keepers JO14-2 en JO12-1
Trainingsgroep
KG3 - AB
17:30 - 18:15
Keepers MO18-1, MO16-1 en MO16-2
Trainingsgroep
KG3 - CD
17:30 - 18:30
Meisjes onder 14-2
Anne Gerrits
KG1 - AB
17:30 - 18:30
Meisjes onder 14-3
Quinty Reumer
KG2 - CD
17:30 - 18:30
Meisjes onder 14-4
Norah van Unen
KG2 - AB
17:30 - 18:30
Meisjes onder 16-4
Ymke de Koning
KG4 - CD
18:15 - 19:00
Keepers JO14-1 en JO16-2
Trainingsgroep
KG3 - AB
18:15 - 19:00
Keepers MO14-1 en MO14-2
Trainingsgroep
KG3 - CD
18:30 - 20:00
Meisjes onder 16-1
Mats Rooijers
KG2 - AB
18:30 - 19:30
Meisjes onder 16-3
Anne Gerrits
KG4 - AB
18:30 - 20:00
Meisjes onder 18-1
Bas van Geldorp
KG2 - CD
18:30 - 19:30
Meisjes onder 18-3
Ymke de Koning
KG4 - CD
19:00 - 19:45
Keepers JO18-1 en JO16-1
Trainingsgroep
KG3 - AB
19:00 - 19:45
Keepers van de week MO14/MO16/MO18
Trainingsgroep
KG3 - CD
19:15 - 20:45
Dames 1
KG1
19:30 - 20:30
Meisjes onder 18-2
Ymke de Koning
KG4 - CD
20:00 - 21:00
Keepers Senioren
Trainingsgroep
KG3 - CD
20:45 - 22:30
Heren 1
KG1
Woensdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
15:00 - 16:00
Funkeys
Norah van Unen
KG4 - AB
15:00 - 16:00
Jongens O8 Blauw
KG2 - CD
o.l.v. Jorick Pruyser
15:00 - 16:00
Meisjes O8 Geel
KG2 - CD
o.l.v. Jorick Pruyser
15:00 - 16:00
Meisjes O8 Paars
KG2 - CD
o.l.v. Jorick Pruyser
15:00 - 16:00
MIX O8 rood
KG2 - CD
o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00
Keepers van de week Onder 9
Trainingsgroep
KG3 - CD
o.l.v. Sanne Itter
16:00 - 17:00
Benjamins
Anne Gerrits
Norah van Unen
KG4 - AB
16:00 - 17:00
Jongens O9 Geel
KG2
o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00
Jongens O9 Groen
KG2
o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00
Meisjes O9 Groen
KG2
o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00
Meisjes O9 Oranje
KG2
o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00
Keepers van de week Onder 10
Trainingsgroep
KG3 - CD
o.l.v. Sanne Itter
17:00 - 18:00
Jongens O10 Blauw
KG2 - CD
o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00
Jongens O10 Oranje
KG2 - CD
o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00
Meisjes O10 Blauw
KG2 - AB
o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00
Meisjes O10 Geel
KG2 - AB
o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00
Meisjes O10 Lila
KG2 - AB
o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00
Meisjes O10 Oranje
KG2 - AB
o.l.v. Jorick Pruyser
17:30 - 18:30
Jongens onder 12-1
Pepijn van Dooren
Vince van Zeelt
KG1 - CD
18:00 - 19:00
Jongens onder 14-2
Norah van Unen
KG2 - AB
18:00 - 19:00
Jongens onder 16-2
KG2 - CD
18:30 - 20:00
Jongens onder 16-1
KG4 - CD
18:30 - 20:00
Jongens onder 18-1
Tjis Hoekstra
KG1 - CD
19:00 - 20:30
Dames 2
Bram v.d. Bergh
KG1 - AB
19:00 - 20:30
Dames 3
Jorick Pruyser
KG2 - AB
19:00 - 20:30
Dames O25-1
KG4 - AB
19:00 - 20:30
Dames O25-3
Hélène van Haeringen
KG2 - CD
20:00 - 21:30
Heren O25-2
Tjis Hoekstra
KG4 - CD
20:30 - 22:00
Dames O25-2
KG4 - AB
20:30 - 22:00
Heren 2
Tim Sekreve
KG1 - CD
20:30 - 22:00
Heren 3
Edwin Alders
KG2 - CD
20:30 - 22:00
Heren O25-1
Bram v.d. Bergh
KG1 - AB
Donderdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
17:00 - 18:00
Meisjes onder 14-2
Tjis Hoekstra
KG4 - AB
17:15 - 18:45
Meisjes onder 14-1
Maike van Unen
KG1 - AB
17:15 - 18:45
Meisjes onder 16-1
Liset van Nieuwenhuijzen
KG1 - CD
17:30 - 19:00
Jongens onder 14-1
Milo Roelofs
Thias van der Putten
KG2 - AB
17:30 - 18:30
Meisjes onder 16-3
KG4 - CD
18:00 - 19:00
Meisjes onder 16-4
Tjis Hoekstra
KG4 - AB
18:30 - 20:00
Meisjes onder 18-1
Bas van Geldorp
KG2 - CD
19:00 - 20:30
Dames 1
KG1
19:00 - 20:00
Meisjes onder 16-2
Thias van der Putten
KG2 - AB
19:00 - 20:00
Meisjes onder 18-2
Tjis Hoekstra
KG4 - AB
19:00 - 20:00
Meisjes onder 18-3
Milo Roelofs
KG4 - CD
20:30 - 22:00
Heren 1
KG1
Vrijdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
16:00 - 17:00
Jongens O8 Blauw
KG2
16:00 - 17:00
Meisjes O8 Geel
KG2
16:00 - 17:00
Meisjes O8 Paars
KG2
16:00 - 17:00
Meisjes onder 12-3
Norah van Unen
KG1 - AB
16:00 - 17:00
MIX O8 rood
KG2
17:00 - 18:00
Jongens O9 Geel
KG2
17:00 - 18:00
Jongens O9 Groen
KG2
17:00 - 18:00
Jongens onder 12-1
Vince van Zeelt
KG4 - AB
17:00 - 18:00
Meisjes O9 Groen
KG2
17:00 - 18:00
Meisjes O9 Oranje
KG2
17:00 - 18:00
Meisjes onder 12-1
Norah van Unen
KG1 - AB
17:00 - 18:00
Meisjes onder 12-2
Quinty Reumer
Tessa Rooijers
KG1 - CD
17:00 - 18:00
Meisjes onder 12-4
Eva Rustenburg
Sophie de Moes
KG4 - CD
18:00 - 19:00
Jongens O10 Blauw
KG4
18:00 - 19:00
Jongens O10 Oranje
KG4
18:00 - 19:00
Meisjes O10 Blauw
KG2
18:00 - 19:00
Meisjes O10 Geel
KG2
18:00 - 19:00
Meisjes O10 Lila
KG2
18:00 - 19:00
Meisjes O10 Oranje
KG2
18:00 - 19:00
Meisjes onder 14-3
Norah van Unen
KG1 - AB
18:00 - 19:00
Meisjes onder 14-4
Quinty Reumer
KG1 - CD
Zaterdag
Tijd
Team
Trainer
Veld
Memo
09:00 - 10:00
Benjamins
Anne Gerrits
Norah van Unen
KG3 - CD
MHC de Reigers
/
Sponsoring
/
Trainingsschema
Agenda