header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wiegert de Regt
Trainer Wiegert de Regt
Manager Michel Sakes

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Helmond H1 Breda H1 14:45
Huizen H1 Reigers H1 14:45
Leonidas H1 Naarden H1 14:45
Push H1 Alecto H1 14:45
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 14:45
Zwolle H1 Hilversum H1 14:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Huizen H1 6 16 5 1 0
2 Reigers H1 6 16 5 1 0
3 Xenios H1 6 11 3 2 1
4 Ring Pass Delft H1 6 11 3 2 1
5 Push H1 6 10 3 1 2
6 Alecto H1 6 8 2 2 2
7 Naarden H1 6 7 2 1 3
8 Zwolle H1 6 6 2 0 4
9 Leonidas H1 6 5 1 2 3
10 Breda H1 6 5 1 2 3
11 Hilversum H1 6 3 0 3 3
12 Helmond H1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
27 okt Huizer HC H1 14:45 uit
3 nov HC Helmond H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
10 nov BH&BC Breda H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
17 nov Hockey Club Naarden H1 n.n.b uit
24 nov Xenios H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
8 mrt HMHC H1 n.n.b thuis
15 mrt L.S.C. ALECTO H1 n.n.b uit
22 mrt B.H.V. Push H1 n.n.b thuis
29 mrt HC Zwolle H1 n.n.b uit
5 apr Ring Pass Delft H1 n.n.b thuis
19 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
26 apr Huizer HC H1 n.n.b thuis
3 mei HC Helmond H1 n.n.b uit
10 mei BH&BC Breda H1 n.n.b uit
17 mei Hockey Club Naarden H1 n.n.b thuis
24 mei Xenios H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Alecto H1 Helmond H1 3-1
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Xenios H1 Naarden H1 6-4
Push H1 Huizen H1 1-2
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Breda H1 Xenios H1 4-0
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Helmond H1 Push H1 1-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Leonidas H1 Breda H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Breda H1 Hilversum H1 3-3
Naarden H1 Push H1 2-3
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Push H1 Xenios H1 3-3
Huizen H1 Breda H1 6-0
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
Hilversum H1 Push H1 3-4
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Breda H1 Alecto H1 3-4
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Xenios H1 Zwolle H1 3-1