header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jarrit Hueting
Coach Marco Kuiper
Trainer Jarrit Hueting
Trainer Marco Kuiper
Manager Ingeborg Klein Nagelvoort

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwaluwen D1 Castricum D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum D1 10 22 7 1 2
2 Hilversum D1 11 20 6 2 3
3 Weesp D1 11 19 5 4 2
4 Gouda D1 11 19 5 4 2
5 Nieuwegein D1 11 18 5 3 3
6 Soest D1 11 16 5 1 5
7 Spandersbosch D1 11 16 4 4 3
8 Reigers D1 11 15 4 3 4
9 Hoorn (WFHC) D1 11 12 4 0 7
10 Bennebroek D1 11 11 3 2 6
11 Zwaluwen D1 10 7 1 4 5
12 Strawberries D1 11 4 0 4 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
8 mrt HMHC D1 n.n.b thuis
15 mrt MHC Soest D1 n.n.b uit
22 mrt MHC Castricum D1 n.n.b thuis
29 mrt Zwaluwen Utrecht D1 n.n.b uit
5 apr MHC Bennebroek D1 n.n.b thuis
19 apr M.H.C. Weesp D1 12:45 uit
10 mei MHCN D1 n.n.b thuis
17 mei K.H.C. Strawberries D1 n.n.b uit
24 mei Goudse MHC D1 12:45 uit
7 jun 't Spandersbosch D1 n.n.b thuis
14 jun WFHC D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Castricum D1 Nieuwegein D1 3-1
Hoorn (WFHC) D1 Spandersbosch D1 1-6
Hilversum D1 Reigers D1 2-0
Zwaluwen D1 Weesp D1 0-7
Bennebroek D1 Gouda D1 2-4
Soest D1 Strawberries D1 5-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Reigers D1 Soest D1 1-6
Spandersbosch D1 Hilversum D1 2-2
Nieuwegein D1 Zwaluwen D1 3-0
Weesp D1 Bennebroek D1 4-0
Strawberries D1 Castricum D1 1-2
Gouda D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Castricum D1 Reigers D1 2-0
Hilversum D1 Hoorn (WFHC) D1 4-0
Zwaluwen D1 Strawberries D1 3-3
Weesp D1 Gouda D1 1-0
Bennebroek D1 Nieuwegein D1 3-0
Soest D1 Spandersbosch D1 4-1
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Gouda D1 Hilversum D1 0-1
Hoorn (WFHC) D1 Soest D1 4-2
Nieuwegein D1 Weesp D1 2-2
Spandersbosch D1 Castricum D1 3-1
Reigers D1 Zwaluwen D1 3-2
Strawberries D1 Bennebroek D1 2-3
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Weesp D1 Strawberries D1 3-3
Castricum D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
Soest D1 Hilversum D1 1-2
Zwaluwen D1 Spandersbosch D1 2-2
Nieuwegein D1 Gouda D1 1-1
Bennebroek D1 Reigers D1 0-0
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 4-2
Reigers D1 Weesp D1 2-1
Spandersbosch D1 Bennebroek D1 2-1
Strawberries D1 Nieuwegein D1 2-2
Gouda D1 Soest D1 4-0
Hilversum D1 Castricum D1 1-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Weesp D1 Spandersbosch D1 3-0
Nieuwegein D1 Reigers D1 5-0
Strawberries D1 Gouda D1 0-2
Castricum D1 Soest D1 4-1
Zwaluwen D1 Hilversum D1 1-0
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Gouda D1 Castricum D1 2-2
Soest D1 Zwaluwen D1 4-3
Hoorn (WFHC) D1 Weesp D1 5-2
Hilversum D1 Bennebroek D1 1-0
Reigers D1 Strawberries D1 2-0
Spandersbosch D1 Nieuwegein D1 1-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Nieuwegein D1 Hoorn (WFHC) D1 1-0
Strawberries D1 Spandersbosch D1 2-2
Weesp D1 Hilversum D1 2-2
Bennebroek D1 Soest D1 1-2
Reigers D1 Gouda D1 1-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hoorn (WFHC) D1 Strawberries D1 3-1
Zwaluwen D1 Gouda D1 2-2
Spandersbosch D1 Reigers D1 0-0
Castricum D1 Bennebroek D1 3-0
Soest D1 Weesp D1 2-2
Hilversum D1 Nieuwegein D1 0-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Bennebroek D1 Zwaluwen D1 1-1
Reigers D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
Gouda D1 Spandersbosch D1 2-0
Weesp D1 Castricum D1 2-0
Strawberries D1 Hilversum D1 0-1
Nieuwegein D1 Soest D1 4-1