header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jarrit Hueting
Coach Marco Kuiper
Trainer Jarrit Hueting
Trainer Marco Kuiper
Manager Ingeborg Klein Nagelvoort

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Castricum D1 Bennebroek D1 12:45
Hilversum D1 Nieuwegein D1 12:45
Hoorn (WFHC) D1 Strawberries D1 12:45
Soest D1 Weesp D1 12:45
Spandersbosch D1 Reigers D1 12:45
Zwaluwen D1 Gouda D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Castricum D1 8 19 6 1 1
2 Hilversum D1 9 17 5 2 2
3 Soest D1 9 15 5 0 4
4 Weesp D1 9 15 4 3 2
5 Gouda D1 9 15 4 3 2
6 Spandersbosch D1 9 15 4 3 2
7 Nieuwegein D1 9 12 3 3 3
8 Reigers D1 9 11 3 2 4
9 Bennebroek D1 9 10 3 1 5
10 Hoorn (WFHC) D1 9 9 3 0 6
11 Zwaluwen D1 8 5 1 2 5
12 Strawberries D1 9 4 0 4 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov 't Spandersbosch D1 12:45 uit
24 nov WFHC D1 12:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
8 mrt HMHC D1 n.n.b thuis
15 mrt MHC Soest D1 n.n.b uit
22 mrt MHC Castricum D1 n.n.b thuis
29 mrt Zwaluwen Utrecht D1 n.n.b uit
5 apr MHC Bennebroek D1 n.n.b thuis
19 apr M.H.C. Weesp D1 12:45 uit
10 mei MHCN D1 n.n.b thuis
17 mei K.H.C. Strawberries D1 n.n.b uit
24 mei Goudse MHC D1 12:45 uit
7 jun 't Spandersbosch D1 n.n.b thuis
14 jun WFHC D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Castricum D1 Nieuwegein D1 3-1
Soest D1 Strawberries D1 5-0
Zwaluwen D1 Weesp D1 0-7
Bennebroek D1 Gouda D1 2-4
Hoorn (WFHC) D1 Spandersbosch D1 1-6
Hilversum D1 Reigers D1 2-0
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Nieuwegein D1 Zwaluwen D1 3-0
Reigers D1 Soest D1 1-6
Strawberries D1 Castricum D1 1-2
Spandersbosch D1 Hilversum D1 2-2
Weesp D1 Bennebroek D1 4-0
Gouda D1 Hoorn (WFHC) D1 2-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Weesp D1 Gouda D1 1-0
Bennebroek D1 Nieuwegein D1 3-0
Soest D1 Spandersbosch D1 4-1
Zwaluwen D1 Strawberries D1 3-3
Castricum D1 Reigers D1 2-0
Hilversum D1 Hoorn (WFHC) D1 4-0
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Hoorn (WFHC) D1 Soest D1 4-2
Nieuwegein D1 Weesp D1 2-2
Reigers D1 Zwaluwen D1 3-2
Spandersbosch D1 Castricum D1 3-1
Strawberries D1 Bennebroek D1 2-3
Gouda D1 Hilversum D1 0-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Nieuwegein D1 Gouda D1 1-1
Weesp D1 Strawberries D1 3-3
Bennebroek D1 Reigers D1 0-0
Soest D1 Hilversum D1 1-2
Zwaluwen D1 Spandersbosch D1 2-2
Castricum D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Hilversum D1 Castricum D1 1-2
Reigers D1 Weesp D1 2-1
Spandersbosch D1 Bennebroek D1 2-1
Hoorn (WFHC) D1 Zwaluwen D1 4-2
Gouda D1 Soest D1 4-0
Strawberries D1 Nieuwegein D1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Castricum D1 Soest D1 4-1
Zwaluwen D1 Hilversum D1 1-0
Strawberries D1 Gouda D1 0-2
Bennebroek D1 Hoorn (WFHC) D1 3-2
Nieuwegein D1 Reigers D1 5-0
Weesp D1 Spandersbosch D1 3-0
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Soest D1 Zwaluwen D1 4-3
Hilversum D1 Bennebroek D1 1-0
Hoorn (WFHC) D1 Weesp D1 5-2
Reigers D1 Strawberries D1 2-0
Gouda D1 Castricum D1 2-2
Spandersbosch D1 Nieuwegein D1 1-0
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Bennebroek D1 Soest D1 1-2
Weesp D1 Hilversum D1 2-2
Strawberries D1 Spandersbosch D1 2-2
Reigers D1 Gouda D1 1-1
Nieuwegein D1 Hoorn (WFHC) D1 1-0