header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 19-10-2020 t/m 29-11-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens D1 Rens de Vroedt KG1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D2 Mats Rooijers KG1 - AB
16:45 - 17:30 Keepers JB1, JB2 Trainingsgroep KG3 - A
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Mats Rooijers KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Rens de Vroedt KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Kelvin Blom KG2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Tjis Hoekstra KG2 - CD
17:30 - 18:15 Keepers JC1, JC2 Trainingsgroep KG3 - A
17:30 - 18:30 Meisjes A4 Bas van Geldorp KG4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Kelvin Blom KG2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Caitlin Vorstman
Ronald Vorstman
KG1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Tjis Hoekstra KG2 - CD
18:15 - 19:00 Keepers JA1, JA2 Trainingsgroep KG3 - A
18:30 - 19:30 Jongens A2 Bas van Geldorp KG4 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B2 Rens de Vroedt KG4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Mats Rooijers KG1 - AB
19:30 - 21:15 Heren 1 KG1
20:30 - 21:30 Keepers D1, D2 Trainingsgroep KG4 - A
20:30 - 22:00 Recreanten Trainingsgroep KG4 - BCD
20:30 - 22:00 Recreanten Trainingsgroep KG3 - AB Walking-hockey
20:30 - 22:00 Recreanten Trainingsgroep KG2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Liset van Nieuwenhuyzen KG1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Sophie de Vreese KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Jorick Pruyser KG4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Liset van Nieuwenhuyzen KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Sophie de Vreese KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Gabriella Timmermans
Milla Alders
KG4 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B4 KG2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B5 Indy Diependaal KG2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Yannick Schrama KG1 - AB
18:15 - 19:45 Jongens B1 Tim Meekel KG1 - CD
18:15 - 19:45 Jongens C1 Jorick Pruyser KG4 - CD
18:15 - 19:45 Meisjes B1 Leonie Schoone KG4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A2 Indy Diependaal KG2 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A3 KG2 - AB
20:00 - 21:30 Veld beschikbaar: vrij trainen teams/individueel Trainingsgroep KG2 Extra trainingsmoment senioren
20:00 - 21:30 Veld beschikbaar: vrij trainen teams/individueel Trainingsgroep KG4 - CD Extra trainingsmoment senioren
20:00 - 22:00 Dames 1 KG1
20:30 - 22:00 Heren 3 KG4 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 16:00 Benjamins Mark Weber KG2 - AB
15:00 - 16:00 Funkey Mats Rooijers KG2 - CD
16:00 - 16:45 Keepers MC3, MC4, MC5 Trainingsgroep KG3 - A
16:00 - 17:00 Meisjes F1 KG2 o.l.v. Mark Weber
16:00 - 17:00 Meisjes F2 KG2 o.l.v. Mark Weber
16:00 - 17:00 Mix F1 KG2 o.l.v. Mark Weber
16:45 - 17:30 Keepers van de week MB3, MB4, MB5 Trainingsgroep KG3 - A
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Jongens 8E1 Yannick Schrama KG4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Meisjes 8E1 Tim Sekreve KG4 - CD
17:30 - 18:15 Keepers van de week MC2, MB2 Trainingsgroep KG3 - A
18:00 - 19:00 Specialisten Training Trainingsgroep KG1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens A2 Yannick Schrama KG4 - AB
18:00 - 19:00 Jongens B2 Tim Meekel KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A4 Tim Sekreve KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B3 Rens de Vroedt KG2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes C1 Mats Rooijers KG1 - CD
18:15 - 19:00 Keepers MC1, MB1 Trainingsgroep KG3 - A
19:00 - 19:45 Keepers MA2, MA4 Trainingsgroep KG3 - A
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Hans Jonker KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 3 Tim Meekel KG2 - AB
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Tim Sekreve KG4 - CD
19:00 - 20:30 Heren Jong 2 Yannick Schrama KG4 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 KG1
19:45 - 20:30 Keepers MA1, MA3 Trainingsgroep KG3 - A
20:30 - 22:00 Dames 2 KG4 - AB
20:30 - 22:00 Dames 3 KG4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 4 Edwin Alders KG2 - CD
20:30 - 22:00 Dames Jong 2 Tim Meekel KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Keepers van de week 6-tallen Trainingsgroep KG3 - D
16:00 - 17:00 Keepers van de week 8-tallen Trainingsgroep KG3 - A
16:00 - 17:00 Jongens D1 Jorick Pruyser KG4 - AB
16:00 - 17:00 Jongens D2 Mats Rooijers KG4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Tim Sekreve KG1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Maike van Unen KG1 - CD
17:00 - 17:45 Keepers JD1, JD2 Trainingsgroep KG3 - A
17:00 - 18:00 Jongens C2 Jorick Pruyser KG4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Mats Rooijers KG2 - CD
17:15 - 18:45 Jongens C1 Jasper Smittenaar KG1 - CD
17:15 - 18:45 Meisjes A1 Caitlin Vorstman KG4 - AB
17:15 - 18:45 Meisjes B1 Tim Sekreve KG1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B4 Kelvin Blom KG2 - AB
17:45 - 18:30 Keepers MD1, MD2 Trainingsgroep KG3 - A
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Mats Rooijers KG2 - CD
18:30 - 19:15 Keepers MD3, MD4, MD5 Trainingsgroep KG3 - A
18:30 - 20:00 Jongens A1 Jorick Pruyser KG4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Kelvin Blom KG2 - AB
18:45 - 20:15 Jongens B1 KG4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 1 KG1
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Mats Rooijers KG2 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Kelvin Blom KG2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 1 KG1
20:30 - 22:00 Heren 2 KG4
20:30 - 22:00 Heren 4 Edwin Alders KG2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Amber van Os KG2 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes F1 KG2 - CD o.l.v. Liset van Nieuwnhuijzen
16:00 - 17:00 Meisjes F2 KG2 - CD o.l.v. Liset van Nieuwnhuijzen
16:00 - 17:00 Mix F1 KG2 - CD o.l.v. Liset van Nieuwnhuijzen
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 KG2 o.l.v. Mark Weber
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Iris Slootweg
Maike van Unen
KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Liset van Nieuwenhuyzen KG1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 KG2 - AB o.l.v. Mark Weber
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 KG2 - CD o.l.v. Mark Weber
18:00 - 19:00 Meisjes C3 Amber van Os
Liset van Nieuwenhuyzen
KG1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Indy Diependaal KG4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Tjis Hoekstra KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes D4 KG1 - CD
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:30 - 10:30 G-hockey Reigers 1 KG2