header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wiegert de Regt
Trainer Wiegert de Regt
Manager Michel Sakes

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H1 Leonidas H1 14:45
Hilversum H1 Huizen H1 14:45
Naarden H1 Reigers H1 14:45
Push H1 Ring Pass Delft H1 14:45
Xenios H1 Helmond H1 14:45
Zwolle H1 Breda H1 14:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 9 25 8 1 0
2 Huizen H1 9 19 6 1 2
3 Ring Pass Delft H1 9 18 5 3 1
4 Xenios H1 9 17 5 2 2
5 Push H1 9 13 3 4 2
6 Alecto H1 9 11 2 5 2
7 Breda H1 9 9 2 3 4
8 Naarden H1 9 9 2 3 4
9 Zwolle H1 9 9 2 3 4
10 Hilversum H1 9 7 1 4 4
11 Leonidas H1 9 6 1 3 5
12 Helmond H1 9 2 0 2 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 nov Hockey Club Naarden H1 14:45 uit
24 nov Xenios H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
8 mrt HMHC H1 n.n.b thuis
15 mrt L.S.C. ALECTO H1 n.n.b uit
22 mrt B.H.V. Push H1 n.n.b thuis
29 mrt HC Zwolle H1 n.n.b uit
5 apr Ring Pass Delft H1 n.n.b thuis
19 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
26 apr Huizer HC H1 n.n.b thuis
3 mei HC Helmond H1 n.n.b uit
10 mei BH&BC Breda H1 n.n.b uit
17 mei Hockey Club Naarden H1 n.n.b thuis
24 mei Xenios H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Alecto H1 Helmond H1 3-1
Push H1 Huizen H1 1-2
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Xenios H1 Naarden H1 6-4
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Breda H1 Xenios H1 4-0
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Helmond H1 Push H1 1-3
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
Leonidas H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Naarden H1 Push H1 2-3
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Breda H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Huizen H1 Breda H1 6-0
Push H1 Xenios H1 3-3
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Breda H1 Alecto H1 3-4
Xenios H1 Zwolle H1 3-1
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Hilversum H1 Push H1 3-4
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 4-3
Leonidas H1 Naarden H1 2-2
Huizen H1 Reigers H1 2-3
Push H1 Alecto H1 1-1
Helmond H1 Breda H1 1-6
Zwolle H1 Hilversum H1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 2-5
Reigers H1 Helmond H1 4-1
Xenios H1 Leonidas H1 5-2
Breda H1 Push H1 3-3
Naarden H1 Huizen H1 2-3
Alecto H1 Zwolle H1 3-3
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Zwolle H1 Push H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-3
Reigers H1 Breda H1 3-2
Helmond H1 Naarden H1 1-1
Huizen H1 Xenios H1 3-4
Leonidas H1 Hilversum H1 2-3