header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sjoerd Miedema
Coach Wiegert de Regt
Trainer Wiegert de Regt
Manager Elsbeth Dankelman

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto H1 Helmond H1 14:45
Breda H1 Xenios H1 14:45
Leonidas H1 Huizen H1 14:45
Push H1 Hilversum H1 14:45
Reigers H1 Ring Pass Delft H1 14:45
Zwolle H1 Naarden H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push H1 6 16 5 1 0
2 Leonidas H1 6 14 4 2 0
3 Huizen H1 6 12 4 0 2
4 Ring Pass Delft H1 6 12 4 0 2
5 Reigers H1 6 9 3 0 3
6 Hilversum H1 6 9 3 0 3
7 Zwolle H1 6 9 3 0 3
8 Naarden H1 6 7 2 1 3
9 Breda H1 6 5 1 2 3
10 Xenios H1 6 4 1 1 4
11 Alecto H1 6 4 1 1 4
12 Helmond H1 6 2 0 2 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
24 okt Ring Pass Delft H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
31 okt HC Helmond H1 14:45 uit
7 nov Huizer HC H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
14 nov Hockey Club Naarden H1 n.n.b uit
21 nov HMHC H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
13 mrt B.H.V. Push H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
20 mrt HC Zwolle H1 n.n.b uit
27 mrt R.H.V. Leonidas H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
3 apr L.S.C. ALECTO H1 n.n.b uit
10 apr Xenios H1 n.n.b uit
24 apr BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
1 mei Ring Pass Delft H1 n.n.b uit
8 mei HC Helmond H1 n.n.b thuis
15 mei Huizer HC H1 n.n.b uit
22 mei Hockey Club Naarden H1 n.n.b thuis
29 mei HMHC H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Leonidas H1 Xenios H1 0-0
Push H1 Reigers H1 3-2
Huizen H1 Helmond H1 2-1
Zwolle H1 Alecto H1 3-1
Hilversum H1 Breda H1 3-2
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 3-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Alecto H1 Leonidas H1 1-5
Reigers H1 Zwolle H1 5-2
Ring Pass Delft H1 Hilversum H1 2-1
Xenios H1 Huizen H1 1-5
Breda H1 Push H1 2-2
Helmond H1 Naarden H1 2-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Hilversum H1 Helmond H1 4-1
Leonidas H1 Reigers H1 2-0
Naarden H1 Huizen H1 3-2
Push H1 Ring Pass Delft H1 3-1
Zwolle H1 Breda H1 5-1
Alecto H1 Xenios H1 3-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Huizen H1 Hilversum H1 4-3
Ring Pass Delft H1 Zwolle H1 2-0
Helmond H1 Push H1 1-2
Xenios H1 Naarden H1 3-4
Reigers H1 Alecto H1 6-0
Breda H1 Leonidas H1 2-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 2-1
Reigers H1 Xenios H1 4-1
Hilversum H1 Naarden H1 3-2
Zwolle H1 Helmond H1 4-3
Alecto H1 Breda H1 3-3
Push H1 Huizen H1 2-1
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Breda H1 Reigers H1 2-1
Helmond H1 Leonidas H1 1-1
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 5-1
Huizen H1 Zwolle H1 3-1
Xenios H1 Hilversum H1 4-1
Naarden H1 Push H1 0-2