header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Wiegert de Regt
Manager Elsbeth Dankelman
Manager Sjoerd Miedema

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen H1 Qui Vive H1 14:45
Breda H1 Leonidas H1 14:45
Berkel-Rodenrijs H1 HIC H1 14:45
Union H1 Zoetermeer H1 14:45
Xenios H1 Groningen H1 14:45
Zwart-Wit H1 Reigers H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Xenios H1 4 12 4 0 0
2 Leonidas H1 4 10 3 1 0
3 Reigers H1 4 8 2 2 0
4 Zwart-Wit H1 4 7 2 1 1
5 Berkel-Rodenrijs H1 4 6 2 0 2
6 Breda H1 4 6 1 3 0
7 Qui Vive H1 4 5 1 2 1
8 Alphen H1 4 5 1 2 1
9 Zoetermeer H1 4 3 1 0 3
10 Union H1 4 3 0 3 1
11 Groningen H1 4 0 0 0 4
12 HIC H1 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 14:45 uit
16 okt Xenios H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
30 okt Union H1 14:45 uit
6 nov GHHC Groningen H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
13 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
20 nov U.H.C.QUI VIVE H1 14:45 uit
27 nov R.H.V. Leonidas H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
5 mrt HIC H1 14:45 thuis - Hoofdveld - Meermakelaars
12 mrt Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
19 mrt BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
26 mrt HC Alphen H1 n.n.b uit
2 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
16 apr Xenios H1 n.n.b uit
23 apr Union H1 n.n.b thuis
30 apr GHHC Groningen H1 n.n.b uit
7 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
14 mei U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
21 mei R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Zoetermeer H1 (5-4)final
Alphen H1 Xenios H1 (0-3)scheduled
Breda H1 Union H1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 (3-1)final
HIC H1 Reigers H1 (3-5)final
Leonidas H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive H1 HIC H1 (11-3)final
Reigers H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Breda H1 (3-4)final
Union H1 Alphen H1 (4-4)final
Xenios H1 Zwart-Wit H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 Leonidas H1 (1-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Union H1 (3-3)scheduled
Alphen H1 Groningen H1 (6-2)final
Breda H1 Reigers H1 (4-4)final
Berkel-Rodenrijs H1 Qui Vive H1 (2-1)final
HIC H1 Leonidas H1 (1-10)final
Xenios H1 Zoetermeer H1 (4-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 (5-3)final
Qui Vive H1 Breda H1 (4-4)final
Reigers H1 Alphen H1 (2-2)final
Groningen H1 Zwart-Wit H1 (2-4)scheduled
Union H1 Xenios H1 (1-7)scheduled
Zoetermeer H1 HIC H1 (8-0)final