header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 25-2-2019 t/m 2-6-2019
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:30 Warming-up Veld Trainingsgroep KG3
16:00 - 17:00 Jongens 8E1 Mats Rooijers KG1
16:00 - 17:00 Meisjes 8E1 Jorick Pruyser KG1
16:00 - 17:00 Meisjes 8E2 Mark Weber KG1
17:00 - 18:00 Jongens D1 Tim Melief KG4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens D2 Mats Rooijers KG4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes B3 Kelvin Blom KG2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B6 Bas van Geldorp KG2 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Mark Weber KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D2 Jorick Pruyser KG1 - CD
17:30 - 18:15 Keeperschool Trainingsgroep KG3 - D JD2, MD5 o.l.v. Martijn Goedhart
17:30 - 19:00 Warming-up Veld Trainingsgroep KG3 - BC
18:00 - 19:00 Jongens C1 Jorick Pruyser KG1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes A2 Tim Melief KG4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Mats Rooijers KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B4 Kelvin Blom KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Bas van Geldorp KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Mark Weber KG1 - AB
18:15 - 19:00 Keeperschool Trainingsgroep KG3 - D MD1/JD1 o.l.v. Martijn Goedhart
18:15 - 19:15 Keeperschool Trainingsgroep KG3 - A MB1/MB2/MC1 o.l.v. Iris Jonker
19:00 - 20:30 Warming-up Veld Trainingsgroep KG3 - BCD
19:15 - 20:00 Keeperschool Trainingsgroep KG3 - A MA2/MA4 o.l.v. Iris Jonker
19:30 - 21:00 Heren 1 Wiegert de Regt KG1
20:30 - 21:15 Keeperschool Trainingsgroep KG4 - D D1/D2/MA1 o.l.v. Matthijs de Boorder
20:30 - 22:00 Recreanten Trainingsgroep KG4 - ABC
20:30 - 22:00 Recreanten Trainingsgroep KG3
20:30 - 22:00 Recreanten Trainingsgroep KG2
21:00 - 22:30 Recreanten KG1
21:15 - 22:00 Keeperschool Trainingsgroep KG4 - D HJ1/JA1 o.l.v. Matthijs de Boorder
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 20:00 Warming-up Veld Trainingsgroep KG3
16:00 - 17:00 Meisjes D3 Tim Meekel KG1 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D4 Liset van Nieuwenhuyzen KG1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 KG4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D6 Jouke Dijkstra KG4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Tim Meekel KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C3 Liset van Nieuwenhuyzen KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Mayke Ente KG4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C5 Jouke Dijkstra KG4 - CD
17:30 - 18:30 Jongens B2 Marloes Lodders KG2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens B1 Yannick Schrama KG1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Tim Sekreve KG4 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C3 Jouke Dijkstra KG4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Tim Meekel KG1 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A3 KG2 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A4 KG2 - CD
19:00 - 20:30 Jongens A1 Wiegert de Regt KG4 - CD
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Tim Sekreve KG4 - AB
19:45 - 20:45 Jongens A2 Tim Meekel KG2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 Floris Dam
Jarrit Hueting
KG1
20:00 - 21:30 Dames 2 KG2 - AB
20:45 - 22:15 Heren 3 Frans van Dinten KG4 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:00 - 20:00 Warming-up Veld Trainingsgroep KG3
15:00 - 16:00 Benjamins Jorick Pruyser KG2 - AB
15:00 - 16:00 Funkey Wiegert de Regt KG2 - CD
15:00 - 16:00 Meisjes Fstage 1 KG2 - AB
15:00 - 16:00 Mix Fstage 2 KG2 - AB
15:00 - 16:00 Mix Fstage1 KG2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens 6E1 KG2 - CD o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00 Jongens F1 KG2 - AB o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00 Meisjes 8E3 Anna Wennardt KG1 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes F1 KG2 - AB o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00 Mix 6E1 KG2 - CD o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00 Mix 8E1 Mats Rooijers KG1 - AB
16:00 - 17:00 Mix F1 KG2 - AB o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00 Jongens D1 Kelvin Blom KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 KG2 o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 KG2 o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 KG2 o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 KG2 o.l.v. Jorick Pruyser
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Mats Rooijers KG1 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C1 Kelvin Blom KG1 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B3 KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B4 KG4 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes B5 KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B6 Bas van Geldorp KG4 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C1 Mats Rooijers KG1 - AB
19:00 - 20:30 Dames Jong 1 Hans Jonker KG2 - CD
19:00 - 20:30 Dames Jong 2 Tim Meekel KG2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A2 Edwin Alders KG4 - AB
19:30 - 21:30 Heren 1 Wiegert de Regt KG1
20:00 - 21:30 Dames 2 Edwin Alders KG4 - AB
20:30 - 22:00 Dames Jong 3 Tim Meekel KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 18:00 Warming-up Veld Trainingsgroep KG3
16:00 - 17:00 Jongens D1 Mark Weber KG1 - CD
16:00 - 17:00 Jongens D2 Tim Sekreve KG2 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D2 Mats Rooijers KG4 - CD
16:00 - 17:00 Meisjes D5 Sophie de Vreese KG4 - AB
16:00 - 17:00 Meisjes D6 Jorick Pruyser KG1 - AB
17:00 - 18:30 Jongens B1 Jarrit Hueting KG4 - AB
17:00 - 18:00 Jongens C1 Mark Weber KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Jorick Pruyser KG1 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes C2 Mats Rooijers KG4 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes D3 Kelvin Blom KG2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Tim Sekreve KG2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens A1 Jorick Pruyser KG1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C2 Kelvin Blom KG2 - AB
18:00 - 19:00 Jongens C3 Tim Meekel KG2 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes A1 Mats Rooijers KG4 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes B1 KG1 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C4 Tim Sekreve KG3 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Hans Jonker KG3 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes C3 Bas van Geldorp KG4 - AB
19:00 - 19:30 Warming-up Veld Trainingsgroep KG3
19:00 - 20:30 Heren Jong 1 Tim Melief KG2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Edwin Alders KG2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 1 Floris Dam
Jarrit Hueting
KG1
19:30 - 20:30 Jongens A2 Kelvin Blom KG4 - CD
19:30 - 20:30 Jongens B2 Tim Meekel KG4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Hans Jonker KG3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes B2 Tim Sekreve KG3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 4 Edwin Alders KG2 - CD
20:30 - 22:00 Dames 3 Tim Sekreve KG2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 1 Wiegert de Regt KG1
21:00 - 22:30 Heren 2 Frans van Dinten KG4 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Benjamins Jorick Pruyser KG2 - AB
16:00 - 17:00 Jongens F1 KG2 - CD o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00 Meisjes F1 KG2 - CD o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00 Meisjes Fstage 1 KG2 - AB
16:00 - 17:00 Mix F1 KG2 - CD o.l.v. Jorick Pruyser
16:00 - 17:00 Mix Fstage 2 KG2 - AB
16:00 - 17:00 Mix Fstage1 KG2 - AB
17:00 - 19:00 Keeperschool Trainingsgroep KG3 Keepers van de week
17:00 - 18:00 Jongens 6E1 KG4
17:00 - 18:00 Meisjes 6E1 KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 6E2 KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 6E3 KG2
17:00 - 18:00 Meisjes 6E4 KG2
17:00 - 18:00 Meisjes D1 Marloes Lodders KG1 - AB
17:00 - 18:00 Mix 6E1 KG4
18:00 - 19:00 Jongens 8E1 KG4
18:00 - 19:00 Meisjes 8E1 KG2
18:00 - 19:00 Meisjes 8E2 KG2
18:00 - 19:00 Meisjes 8E3 KG4
18:00 - 19:00 Mix 8E1 KG4
19:00 - 19:45 Keeperschool Trainingsgroep KG4 - A MD3/MD4/MD6 o.l.v. Axel Verbrugh
19:00 - 19:45 Keeperschool Trainingsgroep KG4 - D MC2
19:45 - 20:30 Keeperschool Trainingsgroep KG4 - A MB3/MB4/MB6 o.l.v. Axel Verbrugh
19:45 - 20:30 Keeperschool Trainingsgroep KG4 - D JC1/JC2/JC3 o.l.v. Martijn Goedhart
20:30 - 21:15 Keeperschool Trainingsgroep KG4 - D JB1/JB2/JA2 o.l.v. Martijn Goedhart